•  

KORFBAL & VOETBAL
SPORTEN SAMEN
IN DEN DUNGEN

Sportclub Den Dungen
is het sportieve centrum
van Den Dungen

Welkom

Op de site van Sportclub Den Dungen is het nieuws te vinden van de voetballers van VV Den Dungen en de korfbalsters van DKV Flash. De voetbal- en korfbalclub zijn bij de ingebruikname van het nieuwe sportpark ‘Jacobskamp’ opgegaan in één vereniging. De statutaire naam is Sportclub Den Dungen.

Doel van de vereniging is om leden optimaal sportplezier te laten beleven aan de voetbal- en korfbalsport. Voor de herkenbaarheid en het behoud van de eigen identiteit zullen de namen en logo’s van VV Den Dungen en Flash in de dagelijkse praktijk gebruikt blijven worden.

Wedstrijd programma

zondag 2 oktober

14.30u Den Dungen 1 St Mich.Gestel 1
10.30u Emplina VR2 Den Dungen VR2
11.00u Den Dungen 2 Baardwijk 2
12.30u OJC ROSMALEN 5 Den Dungen 3
10.00u Den Dungen 4 OJC ROSMALEN 9
10.30u Emplina 5 Den Dungen 5
12.15u Den Dungen 6 Emplina 6
12.15u ODC 9 Den Dungen 7
12.15u Den Dungen 8 Boxtel 7
10.00u BMC VR1 Den Dungen VR1

zondag 9 oktober

14.30u DSC 1 Den Dungen 1
10.00u Den Dungen VR2 Nieuwkuijk VR2
12.00u VOAB 3 Den Dungen 2
11.00u Den Dungen 3 Jan van Arckel 2
10.00u ODC 4 Den Dungen 4
12.15u Den Dungen 5 DSC 4
10.00u BMC 6 Den Dungen 8
12.15u Den Dungen VR1 Nieuwkuijk VR1

zaterdag 1 oktober

15.00u Den Dungen JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1
15.00u Den Dungen JO19-2 SCI JO19-2
12.30u ODC JO17-1 Den Dungen JO17-1
15.00u Den Dungen JO17-2 SCI JO17-2
15.15u ST SOM JO17-3 Den Dungen JO17-3
13.00u Helvoirt JO15-1 Den Dungen JO15-1
11.00u Essche Boys JO15-1 Den Dungen JO15-2
13.45u Emplina JO15-6 Den Dungen JO15-3

woensdag 5 oktober

20.00u Den Dungen JO17-1 RKDVC JO17-2

zaterdag 8 oktober

15.00u SV BLC JO19-1 Den Dungen JO19-1
15.30u RKTVC JO19-2 Den Dungen JO19-2
15.00u SBC JO19-3 Den Dungen JO19-3
15.00u Den Dungen JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2
16.00u ODC JO17-2 Den Dungen JO17-2
15.00u Den Dungen JO17-3 SV BLC JO17-4
13.00u Den Dungen JO15-1 Wilhelmina JO15-1
13.00u Den Dungen JO15-2 WSC JO15-3
13.00u Den Dungen JO15-3 Maliskamp JO15-2

zaterdag 1 oktober

11.00u BMC JO13-1 Den Dungen JO13-1
11.15u Den Dungen JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-9
11.15u OJC ROSMALEN MO13-4 Den Dungen MO13-1
08.45u SCI JO11-1 Den Dungen JO11-1
09.00u BMC JO11-3 Den Dungen JO11-2
08.45u Den Dungen JO11-3 BVV JO11-3
08.45u Den Dungen JO11-4 SV BLC JO11-4
08.30u SV BLC JO11-6 Den Dungen JO11-5
09.45u OJC ROSMALEN JO9-2 Den Dungen JO9-1
10.30u BMC JO9-2 Den Dungen JO9-2
10.00u Den Dungen JO9-3 BMC JO9-4
10.00u Den Dungen M1 St. Michielsgestel M1

zaterdag 8 oktober

11.15u Den Dungen JO13-1 SV BLC JO13-1
11.15u Wilhelmina JO13-4 Den Dungen JO13-2
10.15u Ophemert MO13-1 Den Dungen MO13-1
09.45u ODC JO11-2 Den Dungen JO11-1
09.00u Maliskamp JO11-3 Den Dungen JO11-2
08.45u Den Dungen JO11-3 Wilhelmina JO11-5
08.45u Den Dungen JO11-4 SCI JO11-4
08.30u OJC ROSMALEN JO11-15 Den Dungen JO11-5
10.00u Den Dungen JO9-1 BVV JO9-1
10.00u Den Dungen JO9-2 SCI JO9-2
10.00u Den Dungen JO9-3 Emplina JO9-7
10.30u Emplina JO9-9 Den Dungen JO9-4
10.30u Avesteyn M1 Den Dungen M1

maandag 10 oktober

19.00u SVSSS MO13-1 ZA Den Dungen MO13-1 ZA

zaterdag 1 oktober

13.30u Blauw Wit (Ha) A1 Flash A1
15.30u Emos A2 Flash A2
13.15u De Korfrakkers C3 Flash C2
10.30u Be Quick E4 Flash E1

zondag 2 oktober

13.00u Flash 1 Celeritas (S) 1
11.00u Flash 2 TOG 2
11.15u JES 2 Flash 3

woensdag 5 oktober

20.00u Melmac MW2 Flash MW1
20.30u Prinses Irene MW1 Flash MW2
20.00u Flash MW3 EDN/Spoordonkse Girls MW1
20.00u BMC R1 Flash R1

zaterdag 8 oktober

14.15u Prinses Irene A1 Flash A1
12.00u Avanti (S) A2 Flash A2
10.00u Flash C1 Prinses Irene C3
12.30u Korloo C1 Flash C2
10.00u MOSA '14 E1 Flash E1

zondag 9 oktober

13.00u NDZW 1 Flash 1
11.00u NDZW 2 Flash 2
11.00u Flash 3 Celeritas (S) 2