•  

KORFBAL & VOETBAL
SPORTEN SAMEN
IN DEN DUNGEN

Sportclub Den Dungen
is het sportieve centrum
van Den Dungen

Welkom

Op de site van Sportclub Den Dungen is het nieuws te vinden van de voetballers van VV Den Dungen en de korfbalsters van DKV Flash. De voetbal- en korfbalclub zijn bij de ingebruikname van het nieuwe sportpark ‘Jacobskamp’ opgegaan in één vereniging. De statutaire naam is Sportclub Den Dungen.

Doel van de vereniging is om leden optimaal sportplezier te laten beleven aan de voetbal- en korfbalsport. Voor de herkenbaarheid en het behoud van de eigen identiteit zullen de namen en logo’s van VV Den Dungen en Flash in de dagelijkse praktijk gebruikt blijven worden.

Wedstrijd programma

vrijdag 19 januari

19.30u Den Dungen 1 fc Roggel 1

zondag 21 januari

12.00u Den Dungen 1 Nooit Gedacht 1
11.00u Den Dungen 5 Den Dungen 6

dinsdag 23 januari

20.00u Den Dungen 1 RKKSV

zondag 28 januari

14.30u Den Dungen 1 SCR 1
11.00u Den Dungen 2 Heeswijk 2
11.00u Den Dungen 3 Nijnsel 3
11.00u Den Dungen 5 WEC 6

zaterdag 20 januari

16.00u Den Dungen JO19-1 Rhode JO19-1
16.00u Den Dungen JO19-2 Rhode JO19-2
14.45u Rhode JO19-3 Den Dungen JO19-3
14.00u Den Dungen JO17-1 Rhode JO17-1
14.00u Den Dungen JO17-2 Rhode JO17-2
14.45u Rhode JO17-3 Den Dungen JO17-3
12.00u Den Dungen JO15-1 ZIGO JO15-1
12.00u Den Dungen JO15-2 RhodeJO15-2
13.00u Rhode JO15-3 Den Dungen JO15-3
13.00u Rhode MO15-1 Den Dungen MO15-1

zaterdag 27 januari

15.00u Den Dungen JO19-1 Unitas'59 JO19-2
15.00u Den Dungen JO19-2 Unitas'59 JO19-3
12.45u DESK JO19-2 Den Dungen JO19-3
14.30u Unitas'59 JO17-2 Den Dungen JO17-1
14.30u Unitas'59 JO17-4 Den Dungen JO17-2
14.30u Unitas'59 JO17-6 Den Dungen JO17-3
12.45u Unitas'59 JO15-2 Den Dungen JO15-1
13.00u Den Dungen JO15-2 Unitas'59 JO14-4
13.00u Den Dungen JO15-3 Unitas'59 JO14-5
11.30u Den Dungen MO15-1 vvSBC MO15-1

zaterdag 20 januari

10.30u Den Dungen JO13-1 Rhode JO13-1
11.45u Rhode JO13-5 Den Dungen JO13-2
09.00u Den Dungen JO11-1 Rhode JO11-3
10.30u Rhode JO11-5 Den Dungen JO11-2
09.00u Den Dungen JO11-3 Rhode JO11-4
10.30u Rhode JO11-6 Den Dungen JO11-4
09.00u Den Dungen JO11-5 Rhode JO11-7
10.00u Den Dungen JO9-1 Rhode JO9-1
09.15u Rhode JO9-3 Den Dungen JO9-2
10.00u Den Dungen JO8-1 Rhode JO8-2
09.15u Rhode JO8-3 Den Dungen JO8-2

zaterdag 27 januari

11.15u Den Dungen JO13-1 Unitas59 JO13-2
11.30u Unitas59 JO12-4 Den Dungen JO13-2
10.15u Unitas59 JO11-2 Den Dungen JO11-1
10.15u Unitas 59 JO10-3 Den Dungen JO11-2
10.15u Unitas 59 JO11-4 Den Dungen JO11-3
10.15u Unitas59 JO11-7 Den Dungen JO11-4
10.15u Unitas59 JO10-6 Den Dungen JO11-5
10.00u Den Dungen JO9-1 Unitas59 JO9-2
10.00u Den Dungen JO9-2 Unitas59 JO9-4
10.00u Den Dungen JO8-1 Unitas59 JO8-1
10.00u Den Dungen JO8-2 Unitas59 JO8-2

zaterdag 20 januari

14.15u De Korfrakkers B3 Flash B1
10.00u Tovido D1 Flash D1

zondag 21 januari

12.30u Nas 1 Flash 1
09.30u De Korfrakkers 5 Flash 2
10.00u Nijnsel 2 Flash 3
11.15u Nas 2 Flash 4

woensdag 24 januari

21.00u Rooi MW1 Flash MW1
21.00u Flash MW2 Nijnsel MW1

zaterdag 27 januari

11.00u Spoordonkse Girls B1 Flash B1

zondag 28 januari

13.35u BMC 1 Flash 1
09.30u SCMH 4 Flash 3