•  

KORFBAL & VOETBAL
SPORTEN SAMEN
IN DEN DUNGEN

Sportclub Den Dungen
is het sportieve centrum
van Den Dungen

Welkom

Op de site van Sportclub Den Dungen is het nieuws te vinden van de voetballers van VV Den Dungen en de korfbalsters van DKV Flash. De voetbal- en korfbalclub zijn bij de ingebruikname van het nieuwe sportpark ‘Jacobskamp’ opgegaan in één vereniging. De statutaire naam is Sportclub Den Dungen.

Doel van de vereniging is om leden optimaal sportplezier te laten beleven aan de voetbal- en korfbalsport. Voor de herkenbaarheid en het behoud van de eigen identiteit zullen de namen en logo’s van VV Den Dungen en Flash in de dagelijkse praktijk gebruikt blijven worden.

Wedstrijd programma

zondag 11 december

14.15u Den Dungen 1 Avanti'31 1
11.00u SC Elshout VR2 Den Dungen VR2
11.00u Den Dungen 2 Zwaluw VFC 2
11.30u RKTVC 2 Den Dungen 3
13.00u TGG 4 Den Dungen 5
12.15u Den Dungen 6 FC Drunen 2
12.00u Nieuwkuijk 6 Den Dungen 7
12.15u Den Dungen 8 FC Engelen 5
12.00u St Mich.Gestel VR1 Den Dungen VR1

zaterdag 10 december

15.00u SCI JO19-1 Den Dungen JO19-1
14.00u Buren JO19-1 Den Dungen JO19-2
15.00u Den Dungen JO19-3 Taxandria JO19-2
15.00u Den Dungen JO17-1 St Mich.Gestel JO17-1
14.30u Maaskantse Boys JO17-1 Den Dungen JO17-2
14.45u Haarsteeg JO17-5 Den Dungen JO17-3
13.00u Den Dungen JO15-1 SCI JO15-1
13.00u Den Dungen JO15-2 Avanti JO15-2
13.00u Den Dungen JO15-3 Buren JO15-2

zaterdag 10 december

11.15u Den Dungen JO13-1 Zwaluw VFC JO13-2
13.15u Brabantia JO13-6 ZA Den Dungen JO13-2 ZA
11.15u Den Dungen MO13-1 ZA Zwaluw VFC MO13-1 ZA
09.00u Den Dungen JO11-1 Avanti JO11-2
09.30u Avanti JO11-3 Den Dungen JO11-2
09.15u Schijndel JO11-6 Den Dungen JO11-3
10.15u Unitas'59 JO11-7 Den Dungen JO11-4
09.00u Sint-Michielsgestel JO11-4 Den Dungen JO11-5
10.30u Avanti JO9-1 Den Dungen JO9-1
09.45u Engelen JO9-3 Den Dungen JO9-2
10.00u Den Dungen JO9-3 OSC'45 JO9-2
10.00u Den Dungen JO9-4 Avanti JO9-7
10.00u Den Dungen M1 E.V.V.C. M1

woensdag 7 december

19.00u Korloo MW1 Flash MW1
20.30u Flash MW2 Melmac MW1
20.00u Klick'15 rekr Flash rekr

zaterdag 10 december

10.15u Flash A1 De Korfrakkers A2
14.30u Altior C1 Flash C1
13.00u Blauw Wit (Ha) C1 Flash C2
09.15u Flash E1 TOG E1

zondag 11 december

11.20u NDZW 1 Flash 1
10.00u NDZW 2 Flash 2
14.20u Bladella 3 Flash 4

woensdag 14 december

20.30u SCMH MW1 Flash MW2

Laatste nieuwsberichten

woensdag 7 december
Prijsvraag Wat is dit ??????????

woensdag 7 december
Pupil van de Week: Jur Pijnenburg

woensdag 7 december
Gratis Worst van de Hema.

dinsdag 29 november
Zaalvoetbal Kerstvakantie

dinsdag 29 november
Geen training op 5 december

dinsdag 29 november
Kunstgrasvelden (4)

donderdag 24 november
Leden, familie en vrienden van leden - BEDANKT voor het stemmen!

woensdag 23 november
Wij zijn enorm TROTS

Agenda

woensdag 28 december
Zaalvoetbaltoernooi voor de jeugd

donderdag 29 december
Zaalvoetbaltoernooi voor de jeugd

vrijdag 6 januari
Zwemmen korfbaljeugd

zaterdag 7 januari
Zwemmen voetbaljeugd

zaterdag 7 januari
Speelboerderij Hullies / Hemelrijk