VOORLOPIGE INDELING JEUGDTEAMS SEIZOEN 2019/2020
Voor komend seizoen (2019-2020) hebben we de indeling van de teams gemaakt.
Bij het indelen van spelers en speelsters zijn de jeugdcoördinatoren, technische commissie, trainers en leiders zorgvuldig te werk gegaan. Uitgangspunten vormen onder andere het binnen de voetbalafdeling vastgestelde selectiebeleid, de leeftijd van de spelers, het aantal teams en het aantal spelers per team. We zijn ervan overtuigd dat tijdens de komende competitie onze spelers en speelsters samen met hun trainers en begeleiders weer veel plezier gaan beleven aan de voetbalsport.
Gedurende de komende weken zal onderstaande indeling compleet gemaakt worden door aan de teams in de onderbouw nog trainers en begeleiders toe te voegen.
Mocht onverhoopt een naam onjuist vermeld zijn of ontbreken, neemt u dan gerust –bij voorkeur per e-mail- contact op met de coördinatoren van de betreffende leeftijdscategorie, die samen met de trainers en leiders de belangen van onze spelers behartigt.
Bovenbouw JO19+J&MO17+O15+J&MO13 Coördinator Rien Kerkhof (rienkerkhof@scdendungen.nl)
Onderbouw JO12, JO11, JO10, JO9, JO8 + Mini Coördinator Paul Schouten (paul@scdendungen.nl)
BOVENBOUW
Indeling JO19 seizoen 2019/2020
JO19-1
Teun van Boxtel, Joris Hanegraaf, Joep Kaasgaren, Bjorn de Kort, Nick Leenheers, Mathijs Mol, Rens Schuurmans, Melvin Vissers, Rowan vd Doelen, Noud v Santvoort, Senna v Zoggel, Tijn v Rijswijk, Evan vd Doelen, Mathijs van Oers, Mike Smits.
Leiders/trainers; Casper van Vught, Marty van Grinsven, Stan Schouten.
JO19-2
Stijn van Grinsven, Max Groenendaal, Stef vd Loo, Jochem Otter, Teun Ramakers, Joey van Zandvoort, Devi Sleutjes, Jens de Goey, Stef vd Westelaken, Rick van Gestel, Chris Legierse, Pim Voets, Koen Plieger, Tim van Lijsdonk,
Leiders/trainers; Daryl Broeren, Willem Voets, Jan Ondersteijn
JO19-3
Jan van Nieuwburg, Enrique Cooijmans, Luuk de Laat, Joey vd Sanden, Sam vd Dobbelsteen, Ko v Pinxteren, Luuk Jennissen, Joey v Schijndel, Stijn van Schijndel, Stefan Meulenbroek, Bram Hein, Rens van Lijsdonk, Daan Smits, Salah Ugaas Akubar, Romy van Vught
Leiders/trainers; Frank van Lijsdonk, Werner van Vught
Indeling JO17 seizoen 2019/2020
JO17-1
Sven Eijkemans, Jasper Mol, Jasper op ten Noort, Silas Postma, Martijn Schalk, Niek van Breugel, Brent van Nisselrooij, Vincent Jennen, Teun Donders, Dylan Nyholt, Enrique Oude Ophuis, Levi de Kort, Abdi Warsame,
Leiders/trainers; Cees van Drunen, Jeroen vd Doelen, Erik Schuurmans
JO17-2
Jort Krijnen, Thomas vd Aa, Mika vd Donk, Willem van Doorn, Milan van Hamond, Bram v Grinsven, Djanal vd Aa, Mathijs Houtman, Guus v Gastel, Dries de Goede, Daan vd Heuvel, Diego Hendrikx, Max van Alebeek, Joep de Beer, Wiktor Cierpikowski, Mark Schuurmans
Leiders/trainers; Daan vd Boogaard, Jurre Vesters, Nick Leenheers
Indeling MO17-1 seizoen 2019/2020
MO17-1
Jara v Alebeek, Ilse Jennissen, Senna vd Laan, Dana vd Laan, Cathelijn Crijns, Isa Schakenraad, Inge de Laat, Maudi vd Doelen, Suus Smits, Kimija Jahan Nama, Kirsten vd Steen, Lynn Dijk, Jeannou v Hout, Romy v Uden, Naomi Willems
Leiders/trainers; Kim van Versantvoort, Pierre Schakenraad, Peer van Dijk.
Indeling JO15 seizoen 2018/2019
JO15-1
Joep Beerens, Raf de Goey, Thom van Iperen, Marijn Vos, Sven vd Steen, Milan v Aarle, Ali Mohamed Ali, Tom vd Dobbelsteen, Wout vd Dungen, Willem vd Heijden , Femke v Vught, Thomas Mol, Daan Schouten.
Leiders/trainers; Stijn Smits, Dari Vesters
JO15-2
Kriek vd Broek, Max Kamp, Sem v Opdorp Timo v Giersbergen, Bo Groenendaal, Freek v Iersel, Noe Juarez Galeana, Gijs de Koning, Devin Persoons, Jur Pijnenburg, Niklas Henke Pons, Randie de Laat, Jens v Bremen, Lucas Kuijs, Adam Chana
Leiders/trainers; Rowan vd Doelen, Kasper Kelderman, Ramon van Giersbergen
Indeling JO13 seizoen 2018/2019
JO13-1
Nik Krijnen, Rens v Oers, Lorenza Oude Ophuis, Roemer Postma, Willem vd Steen, Yannick v Dal, Dirk vd Heijden, Ruud vd Heijden, Giedo Smits, Dirk v Uden, Jurre Willems, Daan Leijten.
Leiders/trainers; Martijn Crijns, Bjorn de Kort, Willie van Hout
JO13-2
Jack Franje, Cis Groenendaal, Pim Hellings, Peer Praagman, Niels vd Veerdonk, Pim vd Berk, Daniel Amiri, Pim vd Dobbelsteen, Noah Chana, Jens van Vlugt, Jorn vd Ven, Ali Alsali
Leiders/trainers; Joris Hanegraaf, Antoine Hanegraaf, Maikel Hanegraaf
Indeling MO13 seizoen 2019/2020
MO13-1
Irene vd Dungen, Maud v Hal, Sarah-lynn Innerkofler, Madelief Houtman, Sanne de Koning, Mette Jansen, Guusje van Wanrooij, Isa vd Steen, Puk Kapteijns, Anouk v Grinsven
Leiders/trainers; Romy van Vught, Magriet Sander, Mark van Hal
ONDERBOUW
Indeling JO12 seizoen 2019/2020
JO12-1
Abdullahi Abdiyizaaf Ali, Kas v Calker, Daan Goossens, Morris v Nistelrooij, Alexander Ondersteijn, Ravi Riksen, Tijmen Schouten, Teun vd Steen, Mees Voets, Jan Traczyk
Leiders/trainers; Henri v Nistelrooij, Iwan vd Steen, Teun v Boxtel en Martijn Schalk
JO12-2
Justin Spierings, David Harutjunjan, Ties Heiligers, Gib Houtman, Pim Kapteijns, Jay Lips, Juma Spaas, Majed Saad Allah, Wessel vd Bendt, Thijmen v Havermonde, Daan v Gelder
Leiders/trainers; Marcel Spaas, vacature leider, Tim v Lijsdonk en Sam vd Dobbelsteen
Indeling JO11 seizoen 2019/2020
JO11-1
Gijs vd Burgt, Lucas Kuijs, Thom Leijten, Maarten Levens, Abel Ran, Wiebe Willems, Mohamad Alali, Jesse van Opdorp, Kay van Opdorp, Nick Smitmans
Leiders; Marcel Kuijs, Jeroen Levens en Jose Smitsmans
JO11-2
Daan de Hart, Sam Hendriks, Tim Krijnen, Luuk Ondersteijn, Dave Persoons, Sven Rovers, Vince Smith, Keano Adelaars.
Leider: Erik de Hart
Trainers JO11 1+2: Levi de Kort, Enrique Oude Ophuis, Marcel Kuijs, Jeroen Levens en Jose Smitsmans
Indeling JO10 seizoen 2019/2020
JO10-1
Mart vd Dungen, Stan v Gemert, Quinn v Herpen, Lars Hornman, Sam Panis, Mees Vissers, Pieter Werner, Louka Donders, Guido Halmans.
Leiders/trainers; Thomas vd Aa, Jort Krijnen, Rob v Herpen en Bas Hornman
JO10-2
Sander Altorf, Jens Hendriks, Cas Hoevenaars, Marc Roeling, Ties v Wanrooij, Niels vd Westelaken, Jens Klerkx, Hayden Spierings, Brian Vissers, Henri van Herwaarden
Leiders/trainers; Thom v Iperen, Sven vd Steen, Bart-Jan v Wanrooij en Koen vd Westelaken
Indeling JO9 seizoen 2019/2020
JO9-1
Finn vd Sangen, Lucca v Luxemburg, Nick v Vught, Bram Kuijs, Thuur Sterks, Jake Vorstenbosch, Sven vd Aa
Leiders: Albert van Vught en Bart Vorstenbosch
JO9-2
Jack Blijenberg, Finn v Gelder, Dax Groenendaal, Rhys Kaper, Maud Vissers, Brett van Herpen, Jelmer van Lier, Guus vd Steen, Jens Maas, Mayson Spierings.
Leiders: Jan Blijenberg en vacature
Trainers JO9 1+2: Abdi Warsame, Dylan Nijholt, Giel v Dam en Albert v Vught
Indeling JO8 seizoen 2019/2020
JO8-1 en JO8-2 (indeling volgt in beginperiode komend seizoen)
Rens vd Ven, Quint Dams, Thomas Elzer, Bram vd Donk, Tom Kamphuis, Ryan Adelaars, Justin vd Linden, Joris Roeling, Ruben Kapteijns, Luka Jennen, Teun v Wanrooij, Jurre Groenendaal, Rens v Gemert, Vince Otter.
Leiders/trainers; Kriek vd Broek, Wout vd Dungen, Daan Schouten, Sem v Opdorp, Frank vd Donk, Rob Groenendaal en Carla Bouwhuis.
Indeling Mini-pupillen seizoen 2019/2020
Mini-pupillen
Mick Manders, Tiago Omnes, Ties vd Ven, Koen Geurts, Jens vd Donk, Jelle Claassen, Luc Verheijen, Beau Delien, Siem Vissers, Zoe Omnes.
Leiders/trainers; Daan Smits, Matthijs Houtman en Emiel Verheijen.
2015 © SC Den Dungen - Webdevelopment door Fruitcake.