•  

VOORLOPIGE INDELING JEUGDTEAMS SEIZOEN 2021/2022

VOORLOPIGE INDELING JEUGDTEAMS SEIZOEN 2021/2022

 

Voor komend seizoen (2021-2022) hebben we de indeling van de teams gemaakt.

 

Bij het indelen van spelers en speelsters zijn de jeugdcoördinatoren, technische commissie, trainers en leiders zorgvuldig te werk gegaan. Uitgangspunten vormen onder andere het binnen de voetbalafdeling vastgestelde selectiebeleid, de leeftijd van de spelers, het aantal teams en het aantal spelers per team. We zijn ervan overtuigd dat tijdens de komende competitie onze spelers en speelsters samen met hun trainers en begeleiders weer veel plezier gaan beleven aan de voetbalsport en verwachten dat de maatregelen omtrent Corona steeds verder afgebouwd worden zodat er komend seizoen weer volop gevoetbald kan worden.

 

Gedurende de komende weken zal onderstaande indeling compleet gemaakt worden door aan de teams in de onderbouw en overige vacatures nog trainers en begeleiders toe te voegen.

 

Mocht onverhoopt een naam onjuist vermeld zijn of ontbreken, neemt u dan gerust –bij voorkeur per e-mail- contact op met de coördinatoren van de betreffende leeftijdscategorie, die samen met de trainers en leiders de belangen van onze spelers behartigt.

 

Bovenbouw JO19+JO17+JO15&MO15+JO14 Coördinator Rien Kerkhof (06-53768439 / rien.kerkhof@gmail.com)

Boven/onderbouw JO13, JO11 en JO10 Coördinator Bart van Wanrooij (06-86888836 / bjwanrooy@gmail.com)

Onderbouw JO9, JO8 + JO7/Mini’s Coördinator Frank van der Donk (06-22904375 / frankvddonk@gmail.com)

 

  

BOVENBOUW

 

Indeling JO19 seizoen 2021/2022

JO19-1

Max van Alebeek, Niek van Breugel, Teun Donders, Sven Eijkemans, Lieuwe Hoogeveen, Vincent Jennen, Levi de Kort, Jort Krijnen, Jasper Mol, Dylan Nijholt, Jasper op ten Noort, Enrique Oude Ophuis, Silas Postma, en Martijn Schalk.

 

Leiders/trainers: Stijn Smits en Stijn Lamers.

 

JO19-2

Djanal van de Aa, Thomas van de Aa, Sam van de Dobbelsteen, Mika van de Donk, Bram van Grinsven, Bram Hein, Diego Hendrikx, Stefan Meulenbroek, Brent van Nisselrooij, Devin van der Schoot, Daan Smits, Salah Abukar Ugaas.

 

Leiders/trainers: Geert Mutsaars jr., Kim Versantvoort en Erik Schuurmans.

 

Indeling JO17 seizoen 2021/2022

JO17-1

Jara van Alebeek, Ali Mohamed Ali, Kriek van den Broek, Wout van den Dungen, Dries de Goede, Raf de Goey, Willem van de Heijden, Mathijs Houtman, Thom van Iperen, Thomas Mol, Roemer Postma, Daan Schouten en Sven van der Steen.

 

Leiders/trainers: Dari Vesters, Jari van Leeuwen, Brian van der Steen en Andre Houtman.

 

JO17-2

Adam Chana, Tom van den Dobbelsteen, Timo van Giersbergen, Bo Groenendaal, Freek van Iersel, Gijs de Koning, Lucas Kuys, Randie de Laat, Jasper Langenhuijsen, Sem van Opdorp, Devin Persoons, Jur Pijnenburg, Niklas Pons, Willem van de Steen, Devyn van de Ven en Jens de Vlugt.

 

Leiders/trainers: Pieter Bax, Ramon van Giersbergen en Wijnand van Iersel.

 

Indeling O15 seizoen 2021/2022

JO15-1

Ali Alsali, Daan van Gelder, Daan Goosens, Dirk van de Heijden, Ruud van de Heijden, Nik Krijnen, Morris van Nistelrooij, Rens van Oers, Lorenza Oude Ophuis, Giel Pruijmboom, Ravi Riksen, Tijmen Schouten, Teun van der Steen, Dirk van Uden en Tim Vissers.

 

Leiders/trainers: Bjorn de Kort, Jurre Vesters en Melvin Vissers

 

JO15-2

Pim van de Berk, Teun Bruijsten, Noah Chana, Sven Cretier, Pim van de Dobbelsteen, Jack Franje, Cis Groenendaal, Pim Hellings, Pim Kapteijns, Daan Leijten, Joris Levens, Peer Praagman, Giedo Smits, Niels van de Veerdonk en Jurre Willems.

 

Leiders/trainers: Indy Hellings, Marcel Kuijs en Pauline Spierings.

 

MO15-1

Luna Almeida van den Dungen, Jill van Ballekom, Irene van den Dungen, Roos Goossens, Anouk van Grinsven, Maud van Hal, Madelief Houtman, Mette Jambor, Mette Jansen, Puk Kapteijns, Robin de Laat, Maud Vissers en Isa van der Steen.

 

Leiders/trainers: Romy van Vught, Brian van der Steen, Margriet Sander en Pauline Spierings.

 

Indeling JO14 seizoen 2021/2022

JO14-1

Abdullahi Abdiyizaaf, Wessel van de Bendt, Kas van Calker, Jan Cierpikowski, David Harutjunjan, Thijmen Havelmonde, Ties Heiligers, Gib Houtman, Alexander Ondersteijn, Jesse van Opdorp, Kay van Opdorp, Juma Spaas, Justin Spierings, en Mees Voets.

 

Leiders/trainers: Teun van Boxtel en Joris Hanegraaf.

 

Indeling JO13 seizoen 2021/2022

JO13-1

Keano Adelaars, Gijs van de Burgt, Louka Donders, Stan van Gemert, Daan de Hart, Lars Hornman, Lucas Kuijs, Thom Leijten, Maarten Levens, Sam Panis, Abel Ran, Nick Smitsmans, Pieter Werner en Wiebe Willems 

 

Leiders/trainers: Levi de Kort, Vacature en Willie van Hout.

 

JO13-2

Terry Abbey, Mart van den Dungen, Noah van Giersbergen, Guido Halmans, Henri van Herwaarden, Jesser Keurentjes Oosterling, Jens Klerkx, Tim Krijnen, Luuk Ondersteijn, Dave Persoons, Marc Roeling, Mees Vissers, Ties van Wanrooij en Niels van de Westelaken.

 

Leiders/trainers: Antoine Hanegraaf, Jara van Alebeek en Vacature

 

JO13-3

Sander Altorf, Roan van Ballekom, Ries van Boxtel, Jens Hendriks, Sam Hendriks, Beau van Herk, Quinn van Herpen, Cas Hoevenaars, Sven Rovers, Vince Smith, Hayden Spierings, Bram Straten, Ties Toelen en Lucas van de Westelaken.

 

Leiders/trainers: VACATURES

 

ONDERBOUW

 

Indeling JO11 seizoen 2021/2022

JO11-1

Sven van der Aa, Jack Blijenberg, Bram Kuijs, Justin van Dijk, Finn van der Sangen, Guus van der Steen, Thuur Sterks, Jake Vorstenbosch en Nick van Vught.

 

JO11-2

Finn van Gelder, Dax Groenendaal, Brett van Herpen, Kjeld Jambor, Jelmer van Lier, Jens Maas, Mohammed Maghlaj, Mayson Spierings, Rhys Kaper en Lucca van Luxemburg.

 

Indeling JO10 seizoen 2020/2021

JO10-1

Ryan Adelaars, Quint Dams, Bram van der Donk, Thomas Elzer, Luka Jennen, Tom Kamphuis, Justin van de Linden, Joris Roeling en Teun van Wanrooij.

 

JO10-2

Boan Bergman, Rens van Gemert, Ruben Kapteijns, Dean van Roosmalen, Rens van de Ven, Maick Vorstenbosch en Tim van de Westelaken.

 

Indeling JO9 seizoen 2021/2022

JO9-1

Fabian den Boer, Sam Groenendaal, Charlie van den Heuvel, Tim Jansen, Mick Manders en Djani Pagie.

 

JO9-2

Lynn van Breughel, Florian Fokkens, Koen Geurts, Mike Humble, Sam de Koning, Jelle Kuijs, Jur Pijnappels en Lars Rutten.

 

Indeling JO8 seizoen 2021/2022

JO8-1

Vince van der Aa, Boaz van der Sangen, Jens van der Donk, Raf van Hemmen, Boet Jansen, Finn van Osch en Luc Verheijen

 

JO8-2

Figo Bakx, Lars van Grinsven, Jazz van Kasteren, Luca van Kempen, Djevano Pagie, Dex Popping en Siem Vissers.

 

JO8-3

Alex Bridell, Stef van Einden, Boaz Fokkens, Koen Hendriks, Jur Hoevenaars, Jens Hornman en Bas Kolen.

 

Indeling Mini’s (JO7) seizoen 2021/2022 

Mini-pupillen (JO7)

Vince Belaert, Lou van Berkel, Teun Botma, Liam Kastelijn, Lana van Kempen, Thomas Ketels, Boaz Popping, Tim School, Mats van Uden, Jaap van de Veerdonk en Mels Verheijen.

 

Commissie Voetbalzaken

Terug naar het overzicht