De selectie (1, 2 en 3) zijn inmiddels gestart met trainen en de overige teams (dames, overige senioren en de jeugd) starten binnenkort.
Hieronder het trainingschema en de kleedkamerindeling voor de trainingen. Daaronder staan de trainers en leiders van de jeugd.
Trainingsschema tijden en Kleedlokaalindeling:
Maandag
17.45 tot 18.45 uur JO9+ JO10 HV KL 4
17.45 tot 18.45 uur JO11 Veld 1 KL 8
17.45 tot 18.45 uur JO7 + JO8 Veld 2 KL 8
17.45 tot 18.45 uur Keeperstraining onderbouw Veld 1
18.45 tot 20.00 uur JO13-1, JO13-2 en JO13-3 Veld 1 KL 2+6+3 (om beurten 1 team op Veld 2).
18.45 tot 20.00 uur JO15-1*, JO15-2 en MO15-1 HV KL 8+7+9 (om beurten 1 team op Veld 2).
20.00 tot 21.30 uur JO19-1 HV KL 4
20.00 tot 21.30 uur JO17-2 + JO19-2 Veld 1 KL 5+1
Dinsdag
18.15 tot 19.45 uur JO14-1 Veld 1 Kl 3
18.15 tot 19.45 uur JO17-1 HV KL 1
20.00 tot 21.30 uur DD 1 HV Kl 8
20.00 tot 21.30 uur DD 2 + DD 3 Veld 1 Kl 4 + 5
Woensdag
17.45 tot 18.45 uur JO9 + JO10 HV KL 4
17.45 tot 18.45 uur JO11 Veld 1 KL 8
17.45 tot 18.45 uur JO7+ JO8 Veld2 KL 8
17.45 tot 18.45 uur Keeperstraining onderbouw Veld1
18.45 tot 20.00 uur JO15-2 + JO13-1 HV KL 7+2
18.45 tot 20.00 uur JO13-2 + JO13-3 Veld 1 KL 6+3
18.45 tot 20.00 uur MO15-1 Veld 2 KL 9
20.00 tot 21.30 uur JO19-1 + JO19-2 HV KL 4+1
20.00 tot 21.30 uur Dames 1 en Dames 30+ Veld 1 KL 12
20.00 tot 21.30 uur JO17-2 Veld 2 KL5
Donderdag
17.45 tot 19.00 uur JO15-1 HV KL 6
18.15 tot 19.30 uur JO14-1 Veld 2 KL 9
18.15 tot 19.45 uur JO17-1 Veld 2 KL 12
19.00 tot 20.00 uur Lagere Teams HV en Veld1 KL 1+3
20.00 tot 21.30 DD 1 HV KL 8
20.00 tot 21.30 uur DD 2 + DD3 KL 4+5
20.00 tot 21.30 uur keeperstraining selectie
* trainingschema JO15-1 is voorlopig
Keepers bovenbouw wordt later bepaald. De keepers onderbouw starten 2e week september.
Indeling trainers en leiders voetbal jeugd:
JO19-1: Stijn Smits (t), Stijn Lamers (t) en vacature leider
JO19-2: Geert Mutsaars jr. (t), Kim van Santvoort (t) en Erik Schuurmans (vlagger)
JO17-1: Dari Vesters (t), Jari van Leeuwen (t), Brian vd Steen (l) en Andre Houtman (l)
JO17-2: Ramon van Giersbergen (t), Pieter Backx (t) en Wijnand van Iersel (l)
JO15-1: Bjorn de Kort (t), Jurre Vesters (t) en Melvin Vissers (l)
JO15-2: Indy Hellings (t), Marcel Kuijs (t) en Pauline Spierings (l)
MO15-1: Romy van Vught (t), Brian vd Steen (t), Margriet Sander (l) en Pauline Spierings (l)
JO14-1: Teun van Boxtel (t), Joris Hanegraaf (t) en vacature leider
JO13-1: Levi de Kort (t), Thomas vd Aa (t), Vincent Jennen (t), Willie van Hout (l), Erik de Hart (l) en Bas Hornman (l)
JO13-2: Antoine Hanegraaf (t), Jara van Alebeek (t) en Femke van Vught (t+l)
JO13-3: Vacature Trainers Wout van Boxtel (l) en Marc vd Westelaken (l)
JO11-1: Albert van Vught (t), vacature trainer en Bart Vorstenbosch (l)
JO11-2: Sam vd Dobbelsteen (t), Job Deuster (t) en vacature leider
JO10-1: Dylan Nijholt (t), Bram van Grinsven (t), Frank vd Donk (l) en Serge vd Linden (l)
JO10-2: vacatures trainers, Jos Kapteijns (l) en Koen vd Westelaken (l)
Trainers JO9: Giel van Dam, Carla Bouwhuis, Ruud vd Heijden, Rens van Oers en Nik Krijnen
JO9-1: Lizet vd Heuvel (l) en Laura Manders (l)
JO9-2: vacature leiders
Trainers JO8: Pieter vd Sangen, Roy van Hemmen, Daan Goossens, Pim Kapteijns, Tijmen Schouten en Mees Voets
JO8-1: Emiel Verheijen (l) en Roy van Hemmen (l)
JO8-2: Remco van Grinsven (l) en Stef van Kasteren (l)
JO8-3: vacature leiders
Trainers Mini's/JO7: Folkert Botma, Niki Kastelijn, Irene vd Dungen, Maud van Hal, Madelief Houtman, en Mette Jambor
Mini's/JO7: Niki Kastelijn (l)
Veel plezier met de opstart van de trainingen!
Commissie Voetbalzaken
2015 © SC Den Dungen - Webdevelopment door Fruitcake.