•  

KORFBAL & VOETBAL
SPORTEN SAMEN
IN DEN DUNGEN

Sportclub Den Dungen
is het sportieve centrum
van Den Dungen

Welkom

“Het land is weer open”. Er mag weer volop getraind worden en wedstrijden in competitieverband gespeeld worden tegen andere clubs. Hierdoor kunnen onze leden hun favorieten sport weer helemaal uitoefenen en mogen wij weer bezoekers gastvrij ontvangen op ons sportpark.

Veel sportplezier.

 

Wedstrijd programma

zondag 11 december

14.00u Den Dungen 1 EVVC 1
11.00u Den Dungen 2 EFC 2
10.00u Den Dungen 3 Jong Brabant 2
12.15u Den Dungen 4 Emplina 5
13.00u Emplina 10 Den Dungen 5
12.30u OJC ROSMALEN 9 Den Dungen 6
10.00u DBN'22 6 Den Dungen 7

zondag 18 december

12.00u Den Dungen 1 PSV 1
11.00u Spoordonkse Boys VR1 Den Dungen VR18+1
11.00u SV BLC 3 Den Dungen 6
11.00u Den Dungen 7 DSC 7

zaterdag 10 december

15.30u Rhode/VSB JO19-2 Den Dungen JO19-1
15.00u Den Dungen JO17-1 vv Hedel JO17-1
15.00u Den Dungen JO16-1 Achilles Veen JO16-1
13.15u Zwaluw VFC MO15-2 Den Dungen MO15-1 (9-tal)
11.30u Schijndel/DE WIT JO15-2JM Den Dungen JO15-1
Afgelast Den Dungen JO15-2 UDI'19/CSU JO15-3
13.00u Den Dungen JO14-1 Maliskamp JO14-1

zaterdag 17 december

13.15u SBC JO19-2 Den Dungen JO19-1
15.00u Den Dungen JO17-1 BMC JO17-2
13.00u Jong Brabant JO16-1 Den Dungen JO16-1
13.00u Den Dungen JO15-1 BZC'14 JO15-1
10.30u JVC Cuijk JO14-2 Den Dungen JO14-1

zaterdag 10 december

11.15u Den Dungen JO13-1 Zwaluw VFC JO13-2
11.30u Heeswijk JO13-1JM Den Dungen JO13-2
11.15u Den Dungen JO13-3 B.V.V. JO13-2JM
08.30u HVCH JO11-1 Den Dungen JO11-1
08.30u Den Dungen JO11-2 Nooit Gedacht JO11-4
09.00u Prinses Irene JO10-1 Den Dungen JO10-1
08.30u SCG'18 JO9-1 Den Dungen JO9-1
08.30u Den Dungen JO9-2 SCG'18 JO9-2
10.15u Blauw Geel'38/JUMBO JO9-4 Den Dungen JO9-3
10.00u Den Dungen JO8-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO8-2
10.00u Gemert JO8-5JM Den Dungen JO8-2
10.00u Den Dungen JO8-3 Haarsteeg JO8-3
10.50u Wilhelmina JO7-2JM Den Dungen JO7-1
11.10u Den Dungen JO7-1 Emplina JO7-1
10.35u CHC JO7-3JM Den Dungen JO7-1
09.00u HVCH JO7-5JM Den Dungen JO7-2
09.20u Den Dungen JO7-2 Nulandia JO7-1
09.40u OJC ROSMALEN JO7-7 Den Dungen JO7-2

zaterdag 17 december

09.15u RWB JO13-1 Den Dungen JO13-1
11.15u Den Dungen JO13-2 DVG JO13-1JM
10.30u Emplina JO13-4 Den Dungen JO13-3

zaterdag 10 december

12.15u Prinses Irene C2 Flash C1
13.25u Prinses Irene D1 Flash D1
10.15u Nijnsel E1 Flash E1
11.05u Prinses Irene E2 Flash E2
10.00u Korloo F1 Flash F1
10.15u Nijnsel F1 Flash F2

zondag 11 december

11.00u Springfield 1 Flash 1
11.30u Altior 4 Flash 2
10.15u Rooi 3 Flash 3

woensdag 14 december

20.00u Miko '76 MW1 Flash MW2

zaterdag 17 december

14.15u Flash C1 Be Quick C2
13.15u Flash E1 De Korfrakkers E2
12.15u Flash E2 Be Quick E4
13.15u Flash F1 BMC F1
12.15u Flash F2 De Korfrakkers F1

zondag 18 december

12.35u Flash 1 Vessem/Winty 1
13.50u Flash 2 Corridor 3
11.15u Flash 3 De Korfrakkers 3