•  

Programma

zaterdag 1 oktober

za 1 okt 15.00u Den Dungen JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-2
za 1 okt 17.15u Margriet JO17-3JM Den Dungen JO17-1
za 1 okt 11.30u OJC ROSMALEN JO16-3 Den Dungen JO16-1
za 1 okt 10.30u Margriet MO15-2 Den Dungen MO15-1 (9-tal)
za 1 okt 14.30u Maliskamp JO15-1 Den Dungen JO15-1
za 1 okt 13.00u DVG JO15-2 Den Dungen JO15-2
za 1 okt 13.00u Helvoirt JO14-1 Den Dungen JO14-1
za 1 okt 11.15u Den Dungen JO13-1 Heeswijk JO13-1JM
za 1 okt 11.15u Den Dungen JO13-2 SV BLC JO13-3
za 1 okt 10.30u B.V.V. JO13-2JM Den Dungen JO13-3
za 1 okt 10.30u Berghem Sport JO11-1 Den Dungen JO11-1
za 1 okt 10.00u Zwaluw VFC JO11-4 Den Dungen JO11-2
za 1 okt 08.45u Jong Brabant JO10-2 Den Dungen JO10-1
za 1 okt 10.15u RKDVC JO9-1 Den Dungen JO9-1
za 1 okt 08.45u Zwaluw VFC JO9-5 Den Dungen JO9-2
za 1 okt 10.00u Den Dungen JO9-3 Nulandia JO9-2
za 1 okt 10.00u OJC ROSMALEN JO8-3 Den Dungen JO8-1
za 1 okt 10.30u WEC JO7-1 Den Dungen JO7-1
za 1 okt 10.30u WEC JO7-1 Den Dungen JO7-1
za 1 okt 10.00u Den Dungen JO7-2 Heeswijk JO7-1
za 1 okt 10.00u Den Dungen JO7-2 Heeswijk JO7-1

zondag 2 oktober

zo 2 okt 14.30u Den Dungen 1 Alem 1
zo 2 okt 10.30u Den Dungen VR18+1 RKKSV VR18+1
zo 2 okt 11.00u Den Dungen 2 Geldrop 2
zo 2 okt 11.30u Real Lunet 2 Den Dungen 3
zo 2 okt 12.15u Den Dungen 4 Zwaluw VFC 5
zo 2 okt 10.00u Den Dungen 6 Emplina 8
zo 2 okt 12.00u Den Dungen 7 Hedel 5

zaterdag 8 oktober

za 8 okt 15.00u Zwaluw VFC JO17-3 Den Dungen JO17-1
za 8 okt 15.00u Den Dungen JO16-1 Margriet JO16-2
za 8 okt 09.45u FC Engelen MO15-1 Den Dungen MO15-1 (9-tal)
za 8 okt 15.00u Den Dungen JO15-1 Zwaluw VFC JO15-2
za 8 okt 11.30u SCG'18 JO15-3 Den Dungen JO15-2
za 8 okt 10.00u OJC ROSMALEN JO14-3 Den Dungen JO14-1
za 8 okt 11.15u Den Dungen JO13-1 BMC JO13-2
za 8 okt 11.45u Avanti'31 JO13-3 Den Dungen JO13-2
za 8 okt 11.15u Den Dungen JO13-3 SV BLC JO13-4
za 8 okt 08.30u Den Dungen JO11-1 Margriet JO11-1JM
za 8 okt 08.30u Den Dungen JO11-2 SV BLC JO11-3
za 8 okt 09.45u SV BLC JO10-3 Den Dungen JO10-1
za 8 okt 08.30u Den Dungen JO10-2 Haarsteeg JO10-6
za 8 okt 08.30u SC 't Zand JO9-2 Den Dungen JO9-1
za 8 okt 10.00u Den Dungen JO9-2 BMC JO9-3
za 8 okt 10.30u Maliskamp JO9-4 Den Dungen JO9-3
za 8 okt 10.00u Den Dungen JO8-1 DSC JO8-1
za 8 okt 10.00u Den Dungen JO7-1 BMC JO7-1
za 8 okt 10.00u Den Dungen JO7-1 BMC JO7-1
za 8 okt 10.30u BMC JO7-2 Den Dungen JO7-2
za 8 okt 10.30u B.M.C. 2 Den Dungen JO7-2

zondag 9 oktober

zo 9 okt 14.30u Den Dungen 1 Vorstenbossche Boys 1
zo 9 okt 12.00u VV Trinitas Oisterwijk VR18+1 Den Dungen VR18+1
zo 9 okt 11.00u Den Dungen 2 Best Vooruit 2
zo 9 okt 10.00u Den Dungen 3 Beerse Boys 3
zo 9 okt 11.00u BMC 4 Den Dungen 4
zo 9 okt 12.15u Den Dungen 5 Alem 3
zo 9 okt 10.00u ODC 5 Den Dungen 6
zo 9 okt 12.30u OJC ROSMALEN 8 Den Dungen 7

vrijdag 14 oktober

vr 14 okt 21.30u Den Dungen VR30+1 SV BLC VR30+1
vr 14 okt 21.00u SCG'18 VR30+1 Den Dungen VR30+1
vr 14 okt 20.00u Den Dungen VR30+1 Maliskamp VR30+1
vr 14 okt 19.30u BMC VR30+1 Den Dungen VR30+1

zaterdag 15 oktober

za 15 okt 15.00u Den Dungen JO17-1 GJS JO17-2
za 15 okt 13.00u Den Dungen MO15-1 (9-tal) DBN'22 MO15-1
za 15 okt 09.30u SV BLC JO11-1 Den Dungen JO11-1
za 15 okt 08.30u Emplina JO11-5 Den Dungen JO11-2
za 15 okt 08.30u Den Dungen JO10-1 Haarsteeg JO10-2
za 15 okt 10.00u Zwaluw VFC JO10-7 Den Dungen JO10-2
za 15 okt 08.30u Den Dungen JO9-1 Zwaluw VFC JO9-1
za 15 okt 10.30u Avanti'31 JO9-3 Den Dungen JO9-2
za 15 okt 10.00u Den Dungen JO9-3 OJC ROSMALEN JO9-7
za 15 okt 08.45u Wilhelmina JO8-1 Den Dungen JO8-1
za 15 okt 10.30u Heeswijk Den Dungen JO7-1
za 15 okt 10.00u Den Dungen JO7-2 Avesteyn JO7-1
za 15 okt 10.00u Den Dungen JO7-2 Avesteijn JO7-1

zondag 16 oktober

zo 16 okt 14.30u Nooit Gedacht 1 Den Dungen 1
zo 16 okt 13.00u Den Dungen VR18+1 Emplina VR18+1
zo 16 okt 12.00u Audacia 2 Den Dungen 3
zo 16 okt 12.15u Den Dungen 4 SCG'18 4
zo 16 okt 11.00u Hedel 3 Den Dungen 5
zo 16 okt 10.45u Den Dungen 6 DBN'22 7
zo 16 okt 11.00u Den Dungen 7 RKKSV 4

Onze Sponsors