•  

Uitslagen

maandag 20 september

ma 20 sep 19.00u Emplina JO19-1 Den Dungen JO19-1 6 - 2

zondag 19 september

zo 19 sep 14.00u RKKSV 1 Den Dungen 1 2 - 6
zo 19 sep Afgelast SVSSS VR2 Den Dungen VR1
zo 19 sep 11.30u B.V.V. 2 Den Dungen 2 0 - 4
zo 19 sep 10.00u Den Dungen 3 SCG'18 2 1 - 1
zo 19 sep 12.15u Den Dungen 4 Best Vooruit 4 0 - 6
zo 19 sep 10.00u SCG'18 7 Den Dungen 5 1 - 1
zo 19 sep 10.00u Maliskamp 35+1 Den Dungen 6 2 - 4
zo 19 sep 12.15u Den Dungen 7 Boxtel 6 5 - 7
zo 19 sep 10.00u Real Lunet 4 Den Dungen 8 4 - 3

zaterdag 18 september

za 18 sep 16.30u RKDVC JO19-3 Den Dungen JO19-2 1 - 7
za 18 sep 13.00u Den Dungen JO17-2 Nieuwkuijk JO17-2 4 - 3
za 18 sep 11.30u Nemelaer MO15-2 Den Dungen MO15-1 1 - 1
za 18 sep 13.00u Den Dungen JO15-1 EGS'20 JO15-2JM 10 - 0
za 18 sep 13.00u Blauw Geel'38/JUMBO JO15-6 Den Dungen JO15-2 6 - 2
za 18 sep 12.00u Mariahout JO14-1JM Den Dungen JO14-1 1 - 3
za 18 sep 11.15u Den Dungen JO13-1 BMC JO13-1 3 - 3
za 18 sep 12.15u Avanti'31 JO13-2 Den Dungen JO13-2 3 - 0
za 18 sep 11.15u Den Dungen JO13-3 B.V.V. JO13-2JM
za 18 sep 08.30u Den Dungen JO11-1 Nulandia JO11-1 2 - 2
za 18 sep 11.00u Nulandia JO11-2JM Den Dungen JO11-2 0 - 1
za 18 sep 10.00u Den Dungen JO10-1 ODC JO10-1
za 18 sep 09.45u SV BLC JO10-4 Den Dungen JO10-2
za 18 sep 10.30u Avanti'31 JO9-2 Den Dungen JO9-1
za 18 sep 08.30u Den Dungen JO9-2 Zwaluw VFC JO9-6
za 18 sep 08.30u Den Dungen JO8-1 Nooit Gedacht JO8-1
za 18 sep 08.30u SV BLC JO8-3 Den Dungen JO8-2
za 18 sep 10.00u Den Dungen JO8-3 Boxtel JO8-2

donderdag 16 september

do 16 sep 20.00u Den Dungen 2 Wilhelmina 2 2 - 1

woensdag 15 september

wo 15 sep 18.00u Avanti'31 JO11-2 Den Dungen JO11-1 2 - 16

zondag 12 september

zo 12 sep 14.30u TGG 1 Den Dungen 1 1 - 0
zo 12 sep 10.00u Den Dungen VR1 RKKSV VR1 3 - 2
zo 12 sep 12.00u BMC 2 Den Dungen 3 1 - 0
zo 12 sep 12.00u RKSV Nuenen 4 Den Dungen 4 18 - 1
zo 12 sep 12.15u Den Dungen 5 Vlijmense Boys 4 1 - 5
zo 12 sep 11.00u BMC 7 Den Dungen 6 2 - 2
zo 12 sep 12.15u Den Dungen 8 Zwaluw VFC 6 1 - 0

zaterdag 11 september

za 11 sep 15.00u Den Dungen JO19-1 Haarsteeg JO19-1 1 - 6
za 11 sep 14.30u Emplina JO19-4 Den Dungen JO19-2 6 - 0
za 11 sep 12.15u BMC JO17-1 Den Dungen JO17-1 4 - 3
za 11 sep 15.00u Den Dungen JO17-2 SCG'18 JO17-3 2 - 3
za 11 sep 10.00u Den Dungen MO15-1 Haarsteeg MO15-1 2 - 3
za 11 sep 13.00u Den Dungen JO15-1 DSC JO15-1 1 - 3
za 11 sep 12.30u Emplina JO15-5 Den Dungen JO15-2 4 - 4 (5 - 6)
za 11 sep 13.00u Den Dungen JO14-1 Vlijmense Boys JO14-1 4 - 2
za 11 sep 11.30u DSC JO13-1 Den Dungen JO13-1 3 - 1
za 11 sep 11.15u Den Dungen JO13-2 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-5 3 - 2
za 11 sep 08.30u OJC ROSMALEN JO13-5 Den Dungen JO13-3 1 - 2
za 11 sep 08.30u Den Dungen JO11-2 Emplina JO11-3 0 - 12
za 11 sep 09.05u Hilvaria JO10-1 Den Dungen JO10-1
za 11 sep 08.30u Den Dungen JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-7
za 11 sep 08.30u Den Dungen JO9-1 Zwaluw VFC JO9-2
za 11 sep 09.00u TGG JO9-1 Den Dungen JO9-2
za 11 sep 10.00u Den Dungen JO8-1 SV BLC JO8-2
za 11 sep 10.00u Den Dungen JO8-2 Wilhelmina JO8-3
za 11 sep 09.00u Nemelaer JO8-2 Den Dungen JO8-3

donderdag 9 september

do 9 sep Afgelast Den Dungen 2 Schijndel O23

Onze Sponsors