•  

KORFBAL & VOETBAL
SPORTEN SAMEN
IN DEN DUNGEN

Sportclub Den Dungen
is het sportieve centrum
van Den Dungen

Welkom

Op de site van Sportclub Den Dungen is het nieuws te vinden van de voetballers van VV Den Dungen en de korfbalsters van DKV Flash. Doel van de vereniging is om leden optimaal sportplezier te laten beleven aan de voetbal- en korfbalsport.

Wedstrijd programma

zondag 18 november

14.00u TSV Gudok 1 Den Dungen 1
12.00u SCG'18 VR1 Den Dungen VR1
12.30u RKDVC 4 Den Dungen 2
12.30u Den Dungen 3 OSC'45 2
10.00u Den Dungen 4 OJC ROSMALEN 5
12.15u Den Dungen 5 OJC ROSMALEN 8
12.00u Emplina 7 Den Dungen 6
12.15u Den Dungen 7 Boxtel 7
10.00u Den Dungen 8 TGG 5
10.00u Den Dungen 9 CHC 5

zondag 25 november

14.30u Den Dungen 1 Audacia 1
12.15u Den Dungen VR1 HRC'14 VR2
10.00u Den Dungen VR2 Helvoirt VR2
11.00u Den Dungen 2 Real Lunet 2
12.30u OJC ROSMALEN 4 Den Dungen 3
10.00u SCG'18 4 Den Dungen 4
10.30u BZS 3 Den Dungen 5
10.00u Den Dungen 6 Hedel 5
10.00u OJC ROSMALEN 13 Den Dungen 7
10.00u CHC 4 Den Dungen 8
11.00u SV BLC 3 Den Dungen 9

zaterdag 17 november

15.00u TEC JO19-1 Den Dungen JO19-1
15.00u Den Dungen JO17-1 RKTVC JO17-1
12.00u Taxandria JO17-3 Den Dungen JO17-2
14.45u Helvoirt JO17-2 Den Dungen JO17-3
10.15u HSSC'61 JO15-1 Den Dungen JO15-1
13.00u Den Dungen JO15-2 BVV/Timmermans Infra JO15-2
12.30u Den Dungen MO15-1 Emplina MO15-1

zaterdag 24 november

15.00u BMC JO19-1 Den Dungen JO19-1
14.30u DSS'14 JO19-1 Den Dungen JO19-2
15.00u Den Dungen JO17-1 ODC JO17-2
15.00u Den Dungen JO17-2 Taxandria JO17-2
13.00u BMC JO17-3 Den Dungen JO17-3
13.00u Den Dungen JO15-1 Wilhelmina JO15-1
13.00u Den Dungen JO15-2 Nemelaer JO15-2
11.30u DSC MO15-2 Den Dungen MO15-1

zaterdag 17 november

11.30u OJC ROSMALEN JO13-2 Den Dungen JO13-1
11.15u Den Dungen JO13-2 Zwaluw VFC JO13-4
08.30u Den Dungen JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-3
08.30u Den Dungen JO11-2 OSC'45 JO11-2
08.30u FC Engelen JO11-4 Den Dungen JO11-3
10.00u DSC JO10-1 Den Dungen JO10-1
10.00u Den Dungen JO10-2 SCG'18 JO10-3
08.30u Nivo Sparta JO9-2 Den Dungen JO9-1
08.30u Nivo Sparta JO9-3 Den Dungen JO9-2
08.45u Zwaluw VFC JO8-4 Den Dungen JO8-1
10.00u Den Dungen JO8-2 Boxtel JO8-2
10.30u SCG 18 Mini 2 Den Dungen Mini 1

zaterdag 24 november

11.15u Den Dungen JO13-1 Tricht JO13-1
11.15u BMC JO13-3 Den Dungen JO13-2
10.00u Emplina JO12-5 Den Dungen JO12-1
09.00u Jong Brabant JO11-2 Den Dungen JO11-1
08.30u Den Dungen JO11-2 Wilhelmina JO11-2
08.30u Den Dungen JO11-3 Nieuwkuijk JO11-2
10.00u Den Dungen JO10-1 FC Engelen JO10-1
10.15u Zwaluw VFC JO10-8 Den Dungen JO10-2
08.45u Wilhelmina JO9-2 Den Dungen JO9-1
10.00u Den Dungen JO9-2 Well JO9-1
08.30u Emplina JO8-3 Den Dungen JO8-1
09.45u FC Engelen JO8-3 Den Dungen JO8-2
10.00u Den Dungen Mini 1 EVVC Mini 1