•  

KORFBAL & VOETBAL
SPORTEN SAMEN
IN DEN DUNGEN

Sportclub Den Dungen
is het sportieve centrum
van Den Dungen

Welkom

Op de site van Sportclub Den Dungen is het nieuws te vinden van de voetballers van VV Den Dungen en de korfbalsters van DKV Flash. Doel van de vereniging is om leden optimaal sportplezier te laten beleven aan de voetbal- en korfbalsport.

Wedstrijd programma

zondag 26 mei

14.30u SC Elshout 1 Den Dungen 1
13.00u Wilhelmina VR2 Den Dungen VR2
12.00u TGG 2 Den Dungen 2
11.00u Den Dungen 3 Alem 2
12.00u DSC 5 Den Dungen 5
14.30u FC Engelen 4 Den Dungen 6
12.15u Den Dungen 7 BVV/Timmermans Infra 4
10.30u Alem 4 Den Dungen 8
12.15u Den Dungen 9 Wilhelmina 8

zaterdag 25 mei

15.00u Den Dungen JO19-1 Theole JO19-1
11.30u Oosterhout JO17-1 Den Dungen JO17-1
13.00u BMC JO17-2 Den Dungen JO17-2
15.00u Zwaluw VFC JO17-6 Den Dungen JO17-3
13.00u Den Dungen JO15-1 RWB JO15-1
13.00u Helvoirt JO15-2 Den Dungen JO15-2
12.30u Den Dungen MO15-1 MVV'58 MO15-2

vrijdag 31 mei

00.00u internationaal toernooi avanti Den Dungen JO17-1
00.00u internationaal toernooi avanti Den Dungen JO15-1
00.00u OSS Talenten Cup Den Dungen JO15-2

zaterdag 1 juni

00.00u internationaal toernooi avanti Den Dungen JO17-1
00.00u internationaal toernooi avanti Den Dungen JO15-1
00.00u OSS Talenten Cup Den Dungen JO15-2

zaterdag 25 mei

11.15u Den Dungen JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-2
11.45u FC Engelen JO13-3 Den Dungen JO13-2
08.30u FC Engelen JO12-2 Den Dungen JO12-1
10.00u Wilhelmina Boys JO11-1G Den Dungen JO11-1
08.30u Den Dungen JO11-2 SteDoCo JO11-1
08.30u Den Dungen JO11-3 FC Engelen JO11-3
10.00u Zwaluw VFC JO10-3 Den Dungen JO10-1
10.00u Den Dungen JO10-2 Boxtel JO10-4
08.30u SV BLC JO9-2 Den Dungen JO9-1
10.00u Den Dungen JO9-2 OSC'45 JO9-1
10.00u Den Dungen JO8-1 SBC JO8-2
10.15u Wilhelmina JO8-5 Den Dungen JO8-2
09.30u Toernoo i Avanti Den Dungen Mini 1
09.30u Toernooi avanti Den Dungen Mini 2

vrijdag 31 mei

00.00u internationaal toernooi avanti Den Dungen JO13-1

zaterdag 1 juni

00.00u internationaal toernooi avanti Den Dungen JO13-1

woensdag 22 mei

20.00u Altior MW1 Flash MW1
20.00u Flash MW2 Avanti (S)/Celeritas (S) MW1
20.00u Flash MW3 DAW Schaijk MW1

zaterdag 25 mei

11.45u Flash C1 SCMH C1
10.30u Flash F1 De Korfrakkers F2

zondag 26 mei

13.00u Flash 1 Lottum 1
11.00u BMC 3 Flash 2
14.30u Nijnsel 2 Flash 3

dinsdag 28 mei

19.30u Avanti (S) A3 Flash A1

woensdag 29 mei

20.00u Flash MW1 MOSA '14 MW1
20.30u Prinses Irene MW1 Flash MW2
20.00u Flash rekr De Korfrakkers rekr