•  

KORFBAL & VOETBAL
SPORTEN SAMEN
IN DEN DUNGEN

Sportclub Den Dungen
is het sportieve centrum
van Den Dungen

Welkom

Op de site van Sportclub Den Dungen is het nieuws te vinden van de voetballers van VV Den Dungen en de korfbalsters van DKV Flash. Doel van de vereniging is om leden optimaal sportplezier te laten beleven aan de voetbal- en korfbalsport.

Wedstrijd programma

zondag 23 september

14.30u HHC'09 1 Den Dungen 1
10.30u RKDVC VR1 Den Dungen VR1
10.00u Nemelaer VR2 Den Dungen VR2
12.00u WODAN 3 Den Dungen 2
12.30u Den Dungen 3 Nemelaer 3
10.00u Den Dungen 4 DSC 4
10.00u Den Dungen 6 OJC ROSMALEN 12
11.30u Maliskamp 5 Den Dungen 7
11.00u OSC'45 4 Den Dungen 8
12.30u Den Dungen 9 Nemelaer 5

vrijdag 28 september

20.00u Maliskamp VR30+1 Den Dungen VR30+1
20.30u Den Dungen VR30+1 OJC ROSMALEN VR30+2
19.30u Den Dungen VR30+1 BMC VR30+2

zondag 30 september

14.30u Den Dungen 1 Oisterwijk 1
12.15u Den Dungen VR1 BMC VR1
11.00u Den Dungen 2 DSC 2
10.30u RKDVC 6 Den Dungen 3
10.30u Hedel 3 Den Dungen 4
12.15u Den Dungen 5 FC Engelen 3
12.00u Haarsteeg 8 Den Dungen 6
10.00u Den Dungen 7 BMC 7
10.00u Den Dungen 8 FC Engelen 5
10.00u Boxtel 9 Den Dungen 9

zaterdag 29 september

15.00u Den Dungen JO19-1 Wilhelmina JO19-1
15.00u Den Dungen JO19-2 SC Everstein JO19-1
15.15u DSC JO17-1 Den Dungen JO17-1
12.30u Den Dungen JO17-3 Wilhelmina JO17-3
13.00u Den Dungen JO15-1 Zwaluw VfC JO15-2
13.00u Haarsteeg JO15-2 Den Dungen JO15-2
12.30u Den Dungen MO15-1 TGG MO15-1

zaterdag 29 september

11.45u Maliskamp JO13-1 Den Dungen JO13-1
11.15u Den Dungen JO13-2 DSC JO13-3
08.45u Den Dungen JO12-1 FC Engelen JO12-3
08.45u Den Dungen JO11-1 Essche Boys JO11-1
10.00u Zwaluw VFC JO11-4 Den Dungen JO11-2
10.00u Zwaluw VFC JO11-7 Den Dungen JO11-3
08.30u FC Engelen JO10-1 Den Dungen JO10-1
10.00u Den Dungen JO10-2 Emplina JO10-6
09.00u Nemelaer JO9-3 Den Dungen JO9-1
10.15u OJC ROSMALEN JO9-5 Den Dungen JO9-2
10.00u Den Dungen JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-6
10.00u Den Dungen JO8-2 BMC JO8-2G
10.00u Den Dungen Mini 1 SCG 18 Mini 2

zondag 23 september

13.30u Flash 1 Korloo 1
12.00u Flash 2 Korloo 2
10.30u Flash 3 ODIO 3

woensdag 26 september

20.00u Flash MW1 MOSA '14 MW1
20.00u Flash MW2 Be Quick MW1
20.30u Corridor MW1 Flash MW3

zaterdag 29 september

11.30u Spoordonkse Girls A1 Flash A1
10.00u Flash F1 Tovido F1

zondag 30 september

13.00u Flash 1 Roka 1
10.30u Be Quick 5 Flash 2
12.15u DAW Schaijk 3 Flash 3