•  

KORFBAL & VOETBAL
SPORTEN SAMEN
IN DEN DUNGEN

Sportclub Den Dungen
is het sportieve centrum
van Den Dungen

Welkom

Om de verspreiding van corona in te dammen gelden per 13 november 2021 de volgende coronamaatregelen voor de sport:

Binnensport (Korfbal in de zaal ): Voor binnensport is er voor publiek én sporters vanaf 18 jaar een geldig coronatoegangsbewijs (CTB) vereist. Bij het betreden van de locatie zal een CTB getoond moeten worden.

Buitensport (Voetbal): Voor de buitensport geldt dat alléén voor de binnenruimtes van de sportlocatie (zoals kleedkamer, toilet, bestuurskamer, sportkantine) en het buitenterras een CTB getoond moet worden. Hierdoor blijft het veldvoetbal voor iedereen toegankelijk, echter als je geen geldig CTB hebt zul je je thuis dienen om te kleden.

Daar zijn de volgende aanvullende maatregelen aan toegevoegd:

  • Publiek is helaas niet meer welkom om wedstrijden of trainingen te bezoeken.
  • Ouders met een CTB mogen hun kinderen helpen bij het omkleden in de kleedkamers
  • Ons clubhuis is tijdens openingstijden wel voor iedereen met een CTB te bezoeken.
  • Ook zijn vaste zitplaatsen verplicht in het clubhuis.
  • Het afhalen van eten/drinken bij een afhaalpunt (binnen) mag zonder CTB maar met mondkapje.
  • Het clubhuis moet uiterlijk om 20.00 uur sluiten.

Deze regels blijven voorlopig tot 4 december 2021 van kracht.

Veel sportplezier.

 

Wedstrijd programma

zondag 23 januari

Afgelast Den Dungen 1 Handel 1
Afgelast Den Dungen 2 Nooit gedacht 2

zondag 30 januari

14.30u FC Engelen 1 Den Dungen 1
00.00u Den Dungen 2 tijd volgt FC Engelen 2
13.00u Nemelaer 5 Den Dungen 4
12.15u Den Dungen 5 Helvoirt 4
10.00u Den Dungen 6 RKDVC 9
12.15u Den Dungen 7 HRC'14 3
12.15u Den Dungen 8 OJC ROSMALEN 8

zaterdag 29 januari

Afgelast Were Di JO19-2 Den Dungen JO19-2
Afgelast Den Dungen JO17-1 Avesteyn JO17-1
Afgelast ODC JO16-2JM Den Dungen JO16-1
12.00u UDI'19/CSU MO15-1 Den Dungen MO15-1
Afgelast Den Dungen JO15-1 Boekel Sport JO15-1JM
Afgelast Nieuwkuijk JO15-1 Den Dungen JO15-2
Afgelast FC Engelen JO14-2 Den Dungen JO14-1

zaterdag 29 januari

Afgelast Den Dungen JO13-1 Avesteyn JO13-1JM
Afgelast Maliskamp JO13-2 Den Dungen JO13-2
Afgelast Nulandia JO13-3 Den Dungen JO13-3
Afgelast Den Dungen JO11-1 BMC JO11-2
Afgelast Wilhelmina JO11-2 Den Dungen JO11-2
Afgelast Den Dungen JO10-1 Theole JO10-1
Afgelast BMC JO10-3 Den Dungen JO10-2
Afgelast Schijndel/DE WIT JO9-2 Den Dungen JO9-1
Afgelast Den Dungen JO9-2 Emplina JO9-4
Afgelast SV BLC JO8-4 Den Dungen JO8-2
Afgelast Den Dungen JO8-3 FC Engelen JO8-2

zaterdag 22 januari

11.00u MKV C1 Flash C1
12.00u JES/Klick '15 D1 Flash D1
11.45u Flamingo's (M) E1 Flash E1
10.00u JES/Klick '15 F1 Flash F1

zondag 23 januari

15.20u Flash 4 Rietvogels/Euro Girls 3
16.35u Flash 5 Korloo 2

woensdag 26 januari

20.00u Korloo MW1 Flash MW1
21.00u Flash MW2 Be Quick MW2

zaterdag 29 januari

12.15u Flash C1 Prinses Irene C1
11.15u Flash D1 BMC D1
10.15u Flash E1 MOSA '14 E2
10.15u Flash F1 Odisco F1

zondag 30 januari

11.15u SCMH 1 Flash 1
10.05u DAW Schaijk 4 Flash 3
10.05u Vessem/Winty 2 Flash 4
12.30u KVS '17 2 Flash 5