•  

Programma

vrijdag 3 april

vr 3 apr Afgelast BMC VR30+1 Den Dungen VR30+1
vr 3 apr Afgelast Den Dungen VR30+1 Maliskamp VR30+1
vr 3 apr Afgelast TGG VR30+1 Den Dungen VR30+1

zaterdag 4 april

za 4 apr 15.00u Den Dungen JO19-1 Waspik JO19-1
za 4 apr 15.00u Den Dungen JO19-2 Margriet JO19-3
za 4 apr 15.00u BMC JO19-3 Den Dungen JO19-3
za 4 apr Afgelast B.V.V. JO17-1 Den Dungen JO17-1
za 4 apr Afgelast Rhode/Van Stiphout Bouw JO17-4 Den Dungen JO17-2
za 4 apr Afgelast OJC ROSMALEN MO17-3 Den Dungen MO17-1
za 4 apr Afgelast Den Dungen JO15-1 RKTVC JO15-1
za 4 apr 13.30u Maliskamp JO15-1 Den Dungen JO15-2
za 4 apr Afgelast Nulandia JO13-1 Den Dungen JO13-1
za 4 apr Afgelast Den Dungen JO13-2 Boekel Sport JO13-4
za 4 apr Afgelast Den Dungen MO13-1 Maliskamp MO13-1
za 4 apr Afgelast VV Trinitas Oisterwijk JO12-2 Den Dungen JO12-1
za 4 apr Afgelast Den Dungen JO12-2 Cito JO12-1
za 4 apr Afgelast Festilent JO11-1G Den Dungen JO11-1
za 4 apr Afgelast Den Dungen JO11-2 HVCH JO11-3
za 4 apr Afgelast Wilhelmina JO10-2 Den Dungen JO10-1
za 4 apr Afgelast Den Dungen JO10-2 SV BLC JO10-5
za 4 apr Afgelast Wilhelmina JO10-7 Den Dungen JO10-3
za 4 apr Afgelast BMC JO9-4 Den Dungen JO9-2
za 4 apr Afgelast MVV'58 JO8-1 Den Dungen JO8-1
za 4 apr Afgelast Den Dungen JO8-2 VCB JO8-1

zondag 5 april

zo 5 apr 14.30u SCG'18 1 Den Dungen 1
zo 5 apr 12.30u OJC ROSMALEN 3 Den Dungen 2
zo 5 apr 11.00u Den Dungen 3 Essche Boys 2
zo 5 apr 12.15u Den Dungen 4 OJC ROSMALEN 8
zo 5 apr 13.00u Emplina 8 Den Dungen 5
zo 5 apr 10.00u Den Dungen 6 FC Engelen 3
zo 5 apr 11.00u SV BLC 3 Den Dungen 7

zaterdag 11 april

za 11 apr 17.00u Nooit Gedacht 1 Den Dungen 1
za 11 apr 14.00u Reusel Sport/CoTrans 2 Den Dungen 2

vrijdag 17 april

vr 17 apr 20.00u Den Dungen VR30+1 TGG VR30+1
vr 17 apr 20.20u BMC VR30+1 Den Dungen VR30+1
vr 17 apr 20.40u Den Dungen VR30+1 Maliskamp VR30+1

zaterdag 18 april

za 18 apr 14.30u RWB JO19-1 Den Dungen JO19-1
za 18 apr 15.00u EVVC JO19-2 Den Dungen JO19-2
za 18 apr 15.00u Den Dungen JO19-3 Wadenoijen JO19-1G
za 18 apr 15.00u Den Dungen JO17-1 Avesteyn JO17-1
za 18 apr 15.00u Den Dungen JO17-2 OSC'45 JO17-1
za 18 apr 13.00u Margriet MO17-1 Den Dungen MO17-1
za 18 apr 10.45u FC Engelen JO15-1 Den Dungen JO15-1
za 18 apr 13.00u Den Dungen JO15-2 SCG'18 JO15-3
za 18 apr 11.15u Den Dungen JO13-1 Wilhelmina JO13-1
za 18 apr 12.00u Maliskamp JO13-1 Den Dungen JO13-2
za 18 apr 10.15u Boxtel MO13-2 Den Dungen MO13-1
za 18 apr 10.30u Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-3 Den Dungen JO12-1
za 18 apr 08.30u Den Dungen JO12-2 BMC JO12-3
za 18 apr 08.30u Den Dungen JO11-1 Mariahout JO11-1G
za 18 apr 08.30u OJC ROSMALEN JO11-4 Den Dungen JO11-2
za 18 apr 08.30u Den Dungen JO10-1 Maliskamp JO10-1
za 18 apr 08.30u OJC ROSMALEN JO10-8 Den Dungen JO10-2
za 18 apr 09.30u DVG JO10-3 Den Dungen JO10-3
za 18 apr 08.45u Wilhelmina JO9-3 Den Dungen JO9-1
za 18 apr 10.00u Den Dungen JO9-2 Zwaluw VFC JO9-4
za 18 apr 10.00u Den Dungen JO8-1 HVCH JO8-3
za 18 apr 10.00u Den Dungen JO8-2 Zwaluw VFC JO8-5

zondag 19 april

zo 19 apr 14.30u Boekel Sport 1 Den Dungen 1
zo 19 apr 11.45u Brabantia 2 Den Dungen 2
zo 19 apr 11.00u Den Dungen 3 TEC 2
zo 19 apr 10.00u Wilhelmina 3 Den Dungen 4
zo 19 apr 12.15u Den Dungen 5 OJC ROSMALEN 10
zo 19 apr 10.00u Wilhelmina 6 Den Dungen 6
zo 19 apr 11.30u Den Dungen 7 BMC 8

Onze Sponsors