•  

Programma

zaterdag 25 mei

za 25 mei 15.00u Den Dungen JO19-1 Theole JO19-1
za 25 mei 11.30u Oosterhout JO17-1 Den Dungen JO17-1
za 25 mei 13.00u BMC JO17-2 Den Dungen JO17-2
za 25 mei 15.00u Zwaluw VFC JO17-6 Den Dungen JO17-3
za 25 mei 13.00u Den Dungen JO15-1 RWB JO15-1
za 25 mei 13.00u Helvoirt JO15-2 Den Dungen JO15-2
za 25 mei 12.30u Den Dungen MO15-1 MVV'58 MO15-2
za 25 mei 11.15u Den Dungen JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-2
za 25 mei 11.45u FC Engelen JO13-3 Den Dungen JO13-2
za 25 mei 08.30u FC Engelen JO12-2 Den Dungen JO12-1
za 25 mei 10.00u Wilhelmina Boys JO11-1G Den Dungen JO11-1
za 25 mei 08.30u Den Dungen JO11-2 SteDoCo JO11-1
za 25 mei 08.30u Den Dungen JO11-3 FC Engelen JO11-3
za 25 mei 10.00u Zwaluw VFC JO10-3 Den Dungen JO10-1
za 25 mei 10.00u Den Dungen JO10-2 Boxtel JO10-4
za 25 mei 08.30u SV BLC JO9-2 Den Dungen JO9-1
za 25 mei 10.00u Den Dungen JO9-2 OSC'45 JO9-1
za 25 mei 10.00u Den Dungen JO8-1 SBC JO8-2
za 25 mei 10.15u Wilhelmina JO8-5 Den Dungen JO8-2
za 25 mei 09.30u Toernoo i Avanti Den Dungen Mini 1
za 25 mei 09.30u Toernooi avanti Den Dungen Mini 2

zondag 26 mei

zo 26 mei 14.30u SC Elshout 1 Den Dungen 1
zo 26 mei 13.00u Wilhelmina VR2 Den Dungen VR2
zo 26 mei 12.00u TGG 2 Den Dungen 2
zo 26 mei 11.00u Den Dungen 3 Alem 2
zo 26 mei 12.00u DSC 5 Den Dungen 5
zo 26 mei 14.30u FC Engelen 4 Den Dungen 6
zo 26 mei 12.15u Den Dungen 7 BVV/Timmermans Infra 4
zo 26 mei 10.30u Alem 4 Den Dungen 8
zo 26 mei 12.15u Den Dungen 9 Wilhelmina 8

vrijdag 31 mei

vr 31 mei 00.00u internationaal toernooi avanti Den Dungen JO17-1
vr 31 mei 00.00u internationaal toernooi avanti Den Dungen JO15-1
vr 31 mei 00.00u OSS Talenten Cup Den Dungen JO15-2
vr 31 mei 00.00u internationaal toernooi avanti Den Dungen JO13-1

zaterdag 1 juni

za 1 jun 00.00u internationaal toernooi avanti Den Dungen JO17-1
za 1 jun 00.00u internationaal toernooi avanti Den Dungen JO15-1
za 1 jun 00.00u OSS Talenten Cup Den Dungen JO15-2
za 1 jun 00.00u internationaal toernooi avanti Den Dungen JO13-1
za 1 jun 13.00u Den Dungen JO12-1 Thuistoernooi
za 1 jun 13.00u Den Dungen JO11-1 Thuistoernooi
za 1 jun 13.00u Den Dungen JO11-2 Thuistoernooi
za 1 jun 13.00u Den Dungen JO11-3 Thuistoernooi
za 1 jun 09.00u Den Dungen JO10-1 Thuistoernooi
za 1 jun 09.00u Den Dungen JO10-2 Thuistoernooi
za 1 jun 09.00u Den Dungen JO9-1 Thuistoernooi
za 1 jun 09.00u Den Dungen JO9-2 Thuistoernooi
za 1 jun 09.00u Den Dungen JO8-1 Thuistoernooi
za 1 jun 09.00u Den Dungen JO8-2 Thuistoernooi

Onze Sponsors