•  

Uitslagen

zondag 22 oktober

zo 22 okt 14.30u Den Dungen 1 BZS 1
zo 22 okt 12.15u Den Dungen 5 SCI 3
zo 22 okt Afgelast RWB VE1 Den Dungen VE1
zo 22 okt 12.15u Den Dungen VR1 Sint Michielsgestel VR1

zaterdag 21 oktober

za 21 okt 12.45u RKDVC JO19-2 Den Dungen JO19-1 1 - 6
za 21 okt 13.30u BZS JO19-1 Den Dungen JO19-2 5 - 3
za 21 okt 15.00u Den Dungen JO17-1 Peursum JO17-1 8 - 0
za 21 okt 12.00u Wilhelmina'26 JO17-1 Den Dungen JO17-2 0 - 0
za 21 okt 11.30u DVG JO13-1 Den Dungen JO13-1
za 21 okt Afgelast Berghem Sport JO11-5 Den Dungen JO11-3
za 21 okt 08.45u Den Dungen JO11-4 Haarsteeg JO11-4
za 21 okt 13.00u Den Dungen JO8-1 en 2 ouders
za 21 okt 15.00u Den Dungen VE1 Achilles Veen VE1 2 - 1

donderdag 19 oktober

do 19 okt 20.00u Den Dungen 3 TGG 3

zondag 15 oktober

zo 15 okt 14.30u Den Dungen 1 CHC 1 0 - 3
zo 15 okt 11.00u Helvoirt VR2 Den Dungen VR2 2 - 3
zo 15 okt 11.00u Den Dungen 2 SVSSS 2 2 - 1
zo 15 okt 12.00u TEC 2 Den Dungen 3 1 - 0
zo 15 okt 10.00u Den Dungen 4 Emplina 5 4 - 2
zo 15 okt 12.15u Den Dungen 5 OSC'45 4 -
zo 15 okt 10.00u Den Dungen 6 OJC ROSMALEN 16 4 - 0
zo 15 okt 10.30u CHC 7 Den Dungen 7 2 - 0
zo 15 okt Afgelast Den Dungen VR1 Beerse Boys VR2

zaterdag 14 oktober

za 14 okt 14.45u Haarsteeg JO19-1 Den Dungen JO19-1 1 - 3
za 14 okt 14.45u Haarsteeg JO19-2 Den Dungen JO19-3 8 - 1
za 14 okt 09.00u de Korfrakkers W1 Flash W1 7-11
za 14 okt 15.00u Den Dungen JO17-1 BZS JO17-1 7 - 1
za 14 okt 15.00u BMC JO17-2 Den Dungen JO17-2 0 - 0
za 14 okt 13.00u Den Dungen JO17-3 FC Engelen JO17-2 1 - 15
za 14 okt 13.00u Den Dungen JO15-1 DSC JO15-1 4 - 0
za 14 okt 13.30u Wilhelmina JO15-5 Den Dungen JO15-3 10 - 2
za 14 okt 11.15u Den Dungen MO15-1 OJC ROSMALEN MO15-4 6 - 0
za 14 okt 11.15u Den Dungen JO13-1 Avanti JO13-2
za 14 okt 12.00u Wilhelmina JO13-5 Den Dungen JO13-2 2 - 5
za 14 okt 09.00u Maliskamp JO11-3 Den Dungen JO11-2 4 - 10
za 14 okt 09.00u OJC ROSMALEN JO11-4 Den Dungen JO11-3 12 - 0
za 14 okt 08.45u Den Dungen JO11-4 Achilles Veen JO11-3 11 - 2
za 14 okt 10.15u Hedel JO11-3 Den Dungen JO11-5 1 - 1

maandag 9 oktober

ma 9 okt 18.00u Wilhelmina JO8-4 Den Dungen JO8-1 2 - 15

zondag 8 oktober

zo 8 okt 14.00u S.C.I. 1 Den Dungen 1 2 - 1
zo 8 okt 10.00u Den Dungen VR2 Wilhelmina VR3 6 - 0
zo 8 okt 12.00u TGG 2 Den Dungen 2 2 - 1
zo 8 okt 11.00u Den Dungen 3 OSC'45 2 3 - 0
zo 8 okt 12.30u OJC ROSMALEN 10 Den Dungen 4 2 - 2
zo 8 okt Afgelast Vlijmense Boys 3 Den Dungen 5
zo 8 okt 13.00u RKKSV 3 Den Dungen 6 3 - 4
zo 8 okt 12.15u Den Dungen 7 Wilhelmina 9 0 - 1
zo 8 okt 11.00u Den Dungen VE1 Emplina VE1 1 - 3
zo 8 okt 11.00u Essche Boys VR1 Den Dungen VR1 1 - 2

Onze Sponsors