•  

Sponsormogelijkheden.

Het pakket van sponsormogelijkheden is zodanig divers, van kleding tot website en van tassen tot borden langs het veld, dat voor uw bedrijf altijd de passende combinatie te vormen is. In onze sponsorbrochure vindt u meer informatie over de mogelijkheden.

Indien u of uw bedrijf hiervoor interesse heeft gelieve u contact op te nemen met onze sponsorcommissie via het e-mail aan sponsoring@scdendungen.nl of bellen met Henk van Gestel (06-53178329).

Overzicht van sponsors

In het onderstaande overzicht staan alle sponsors die SC Den Dungen een warm hart toedragen.

Hoofdsponsor

Subsponsor

Jeugdsponsor

Kledingsponsor

2XUU
AA-Dak BV http://www.aa-dak.nl
Armada VvE Beheer https://www.armadavvebeheer.nl
Autobedrijf Henk Schouten https://www.autobedrijfhenkschouten.nl/
BCS HRM & Salarisadministratie http://www.bcsbv.nl
Blom Prefab Betonstaal bv http://www.blomprefabbetonstaal.nl
Boomkwekerij vd Berk http://www.allebomen.nl
Cafe de Linden
De Dungense Molenbakker https://www.dungensemolenbakker.nl
De Kleine Loonwerker http://www.dekleineloonwerker.nl
de Vaan MKB-Advies BV http://www.devaanmkbadvies.nl
Dirk van Uden Makelaardij & Taxaties http://www.dirkvanuden.nl
Etikettenkoning.nl http://www.etikettenkoning.nl
F. van den Bersselaar BV
Fibre Networks
Gabriels Electro BV http://www.gabrielstotaaltechniek.nl
Gebr van der Aa B.V. http://www.gebrvanderaabv.nl
Geerts Adviesgroep https://www.geertsadviesgroep.nl/
Geld & Woning Rosmalen https://geldenwoning.nl/hypotheekadvies-rosmalen/
Gloudemans & v. Krieken BV http://www.gloudemansvankrieken.nl
Goossens Autoschade
Goossens Badkamerinstallaties
Hans den Ouden Vloerenbedrijf https://www.destrakstevloeren.nl/
HCR Boer Goossens http://www.boergoossens.nl
Houtman + Sander Landschapsarchitectuur hpps://www.houtmanensander.nl
Idealogistic Verhoeven http://www.idealogistic.net
Interaction Groep https://www.interactiongroep.nl
ITB Entertainment http://www.itb-entertainment.com
Jeanton Golden Retrievers http://www.jeanton.nl
Klimax Installatiebedrijven http://www.klimax.nl
L & L Stucadoorsbedrijf BV http://www.stucadoorsbedrijflenl.nl
L&L Afbouw www.stucadoorbedrijflenl.nl
Langenhuizen Interim Financial geen
Loon- en grondwerken Jennissen http://www.loonbedrijfjennissen.nl
LTA-lifttruck attachments http://www.ltabenelux.com
LTM Bouw BV http://www.ltmbouw.nl
LXRY Tuindecoraties & Potterie https://www.lxrytuin.nl
Marcel Vissers Timmerwerken
Mari Heijmans B.V. http://www.mariheijmans.nl
Meulenbroek Administraties
Ons Clubhuis
Party Time http://www.partytime-verhuur.nl
Podotherapie Linda van de Ven
Princen Sport http://www.princensport.nl
Pro Tyres banden
Puur Brabant http://www.puurbrabant.nl
Regiobank Geerts Gemonde https://www.regiobank.nl/ons-team/geerts-bancaire-diensten-in-gemonde-team.html
Rien Heerkens Transport http://www.heerkenstransport.nl
Rob van de Veerdonk Tegelwerken
RS Betonboringen & Zaagtechnieken
Sanders Tegelwerken
Silmon Geffen BV Oma Venrooij
Steenhouwerij de Molenheide
Stucadoors Gebr. v. Santvoort
Tandartspraktijk Lith
Tropical Disco Show
Tropical Discoshow
van Boxtel groep http://www.vanboxtelgroep.nl
van den Bersselaar Infra
van den Heuvel Engelen https://www.vandenheuvelengelen.nl/
Vivent http://www.vivent.nl
Voets Bedrijfskleding http://www.voetsbedrijfskleding.nl
Welvaarts Weegsystemen https://www.welvaarts.com/

Reclamebord

AA-Dak BV http://www.aa-dak.nl
Aannemersbedrijf Hennie van Boven BV http://www.hennievanboven.nl
Adm.2 help U http://www.2helpu.nl
Bakkerij van Doorn B.V. http://www.bakkerijvandoorn.nl
BCS HRM & Salarisadministratie http://www.bcsbv.nl
Bolk & de Bekker Accountants & Adviseurs BV http://www.bolkendebekker.nl
Boomkwekerij vd Berk http://www.allebomen.nl
Brasserie TOP http://www.brasserietop.nl
DA Groenendaal
De Vaan MKB Advies Den Bosch https://devaanmkbadvies.nl/
Dekkers van Gerwen Drukwerk http://www.dekkersvangerwen.nl
Diamonds Entertainment http://www.diamonds-entertainment.nl
DrukPromo B.V. https://www.drukpromo.nl
Etikettenkoning.nl http://www.etikettenkoning.nl
Fish Belettering http://www.fishbelettering.nl
Garagebedrijf van Uden BV http://www.garagevanuden.nl
Gebr van der Aa B.V. http://www.gebrvanderaabv.nl
Gebr.van der Steen Weg en Waterbouw BV http://www.steen.nl
Gebroeders van Roij Tegelwerken
Greeny Keukenmontage
Groenendaal Bouwbedrijf BV http://www.bouwbedrijf-groenendaal.nl
Grond & Straatwerken v.d. Heuvel http://www.vandenheuvelengelen.nl
HCR Boer Goossens http://www.boergoossens.nl
Huigevoort Transportbedrijf BV http://www.huigevoort.nl
Idealogistic Verhoeven http://www.idealogistic.net
Installatieburo P. Pijnappels BV http://www.installatieburopijnappels.nl
Jako www.jako.com
Jumbo Janssen http://www.jumbosupermarkten.nl
Jupiler http://www.jupiler.nl
KDV De Teigetjes http://www.deteigetjes.nl
Kemkens https://www.kemkens.nl/
Koen Plieger Jr
Konings & Meeuwissen https://www.konings-meeuwissen.nl/
LEAN Accountants http://www.leanaccountants.nl
Leo Sleutjes Bloemen http://www.bloemisterijleosleutjes.nl
Loon- en grondwerken Jennissen http://www.loonbedrijfjennissen.nl
M. van Baast Natuursteen http://www.mvanbaast.nl
Majorca Bar / Herberg de Poeling http://www.majorcabar.nl
Mari Heijmans B.V. http://www.mariheijmans.nl
Martin Lamers administraties, lonen, advies http://www.martinlamersadministraties.nl
Minkels Advies http://www.minkelsadvies.nl
Princen Sport http://www.princensport.nl
Rabobank Dommel en Aa http://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/dommel-en-aa/
Schutsboom BV
Slagerij van de Ven https://vandeven.uw-slager.nl
Staete makelaars http://www.staete.nl
Supporterclub RKVV Den Dungen
Thomas Wood https://www.thomaswood.nl/
TMS Kersten https://www.tuin-machine-service.nl/
Toon Schuurmans Witgoed & Electronica https://www.toonschuurmans.nl/
van Arkel Bouw- en Timmerbedrijf
van Boven Badkamers/Keukens bv http://www.vanboven.nl
van Boxtel groep http://www.vanboxtelgroep.nl
van der Loo & Schuurmans Stucadoorsbedrijf
VDN informatie en communicatietechnologie http://www.vdnict.nl
Versvleesboerderij Savelkouls V.O.F. http://www.vvb-savelkouls.nl
Verta Assurantiën vof http://www.verta-assurantien.nl
Vissers Zwembaden BV http://www.visserszwembaden.nl
Voets Gewapende Grondconstructie http://www.voetsgewapendegrond.nl

Website

Autobedrijf Stef Spierings http://www.stefspierings.nl
Brabant Trade http://www.brabanttrade.nl
Brick Bouw
de Vaan MKB-Advies BV http://www.devaanmkbadvies.nl
Dija Fashion http://www.dijafashion.nl
Eeterij De Dungense Brug http://www.eeterijdedungensebrug.nl
F. van den Bersselaar BV
Gloudemans & v. Krieken BV http://www.gloudemansvankrieken.nl
Grondwerken Peter Raaijmakers
HCR Boer Goossens http://www.boergoossens.nl
Idealogistic Verhoeven http://www.idealogistic.net
Jako www.jako.com
Jumbo Janssen http://www.jumbosupermarkten.nl
LEAN Accountants http://www.leanaccountants.nl
Loon- en grondwerken Jennissen http://www.loonbedrijfjennissen.nl
Majorca Bar / Herberg de Poeling http://www.majorcabar.nl
Metselwerken R. Broeckx
Minkels Advies http://www.minkelsadvies.nl
Oetelaar Brandstoffen http://www.oetelaarsbrandstoffen.nl
Oetelaar Schoenmode http://www.oetelaarschoenmode.nl
Party Time http://www.partytime-verhuur.nl
Princen Sport http://www.princensport.nl
Rabobank Dommel en Aa http://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/dommel-en-aa/
Rene Goossens
V & B Electro http://www.venb-electro.nl
van Arkel Bouw- en Timmerbedrijf
van Boxtel groep http://www.vanboxtelgroep.nl
van der Heijden groente en fruit http://www.vdheijdengroente-fruit.nl
van Wanroy bouwbedrijf http://www.woneninjacobskamp.nl
Vissers & Vissers Accountancy http://www.vissers&vissers.nl
Voets Bedrijfskleding http://www.voetsbedrijfskleding.nl

VriendenvanDenDungen

Adm.2 help U http://www.2helpu.nl
Bert vd Heuvel, de groente en fruitspecialist
Clubhuis Daniella en medewerkers
de Vaan MKB-Advies BV http://www.devaanmkbadvies.nl
Den Dungen 1
Den Dungen 2
Den Dungen 5
F. van Grinsven bedrijven
Gloudemans & v. Krieken BV http://www.gloudemansvankrieken.nl
Haas - Westelaken Bestratingen
Hipiroma
Idealogistic Verhoeven http://www.idealogistic.net
Jeanton Golden Retrievers http://www.jeanton.nl
Jules Sleutjes Beheer B.V.
Koen Plieger Jr
Lunchcafe Toren4 https://www.lunchcafetoren4.nl/
M. van Baast Natuursteen http://www.mvanbaast.nl
Maandagmorgen ploeg SportClub Den Dungen
Mari van Zandbeek
Museum t Brabants leven http://www.brabantsleven.nl
Stucadoors Gebr. v. Santvoort
Supporterclub RKVV Den Dungen
Tes
Tonny van Lent Groente en Fruit http://www.tonnyvanlentagf.nl
Trimclub 69
van Boxtel groep http://www.vanboxtelgroep.nl
Van der Pol Zijdenbloemen
Van Rijswijk huisarts
Vissers & Vissers Accountancy http://www.vissers&vissers.nl
Vissers Bouwbedrijf BV http://www.bouwbedrijfvissers.nl
Voets Bedrijfskleding http://www.voetsbedrijfskleding.nl

Plasmascherm

Brabant Trade http://www.brabanttrade.nl
de Vaan MKB-Advies BV http://www.devaanmkbadvies.nl
Garagebedrijf van Uden BV http://www.garagevanuden.nl
Houthandel - Doe t zelf M.Smits http://www.msmits.nl
Idealogistic Verhoeven http://www.idealogistic.net
Jumbo Janssen http://www.jumbosupermarkten.nl
Le Rideau
Maandagmorgen ploeg SportClub Den Dungen
Markgraaf E-bikes http://www.markgraafebikes.nl
Princen Sport http://www.princensport.nl
Thomas Wood https://www.thomaswood.nl/
van Boxtel groep http://www.vanboxtelgroep.nl
van der Heijden groente en fruit http://www.vdheijdengroente-fruit.nl
VBH Works http://www.vbhworks.nl
Voets Bedrijfskleding http://www.voetsbedrijfskleding.nl

Overig

Broeren Onderhoud en Restauratiebedrijf
De Louwere Onderhouds en Restauratiebedrijf
Jumbo Janssen http://www.jumbosupermarkten.nl
Rako Printing https://rako-printing.nl/
Voets Bedrijfskleding http://www.voetsbedrijfskleding.nl